Oppdrettere av Eurasier

Nedenfor finner du listen med norske oppdrettere som er medlemmer i Norsk Eurasierklubb.

Se også liste over utenlandske oppdrettere som er medlemmer i Norsk Eurasierklubb.


Kennel Abucata 
Laura Camilla Størseth og Kristian Folkedal 
Juviknipa 60, 5918 Frekhaug
948 13 707 / 906 00 592 
c-stoers@online.no |Abucata på Facebook


Kennel Amentino
Anne-Grete Rønningsbakk
Brekka 2, 7320 Fannrem
926 81 050 
agrbakk@yahoo.no | www.amentino.biz


Kennel Ancha 
Mette Syversen Myhre
Heggenhaugveien 730, 2355 Gaupen
478 33 523  
metsy@hotmail.no


 

Kennel Bearcub

Kennel Bearcub
Janne Dale Angeltveit
Haganesvegen 201, 5357 Fjell
56 32 02 24 / 920 87 661
janne.bearcub@gmail.com | kennelbearcub.123hjemmeside.no/


Kennel BenAki 2b-Loved 
Trude Svarttjønneng
Andersmoen 2, Mo i Rana
www.benaki2b-loved.com  


Kennel Bittebit's

Kennel Bittebit’s
Anne K. Sletmo
Båstadveien 936, 1866 Båstad
698 26 973  eller 926 30 741  
a-sletmo@online.no | bittebits.oppdateringsfabrikken.no


Carve Canem

Kennel Carve Canem
Beathe Pilskog
Kyrkjegata 43, 6065 Ulsteinvik
900 97 132
kennel@carvecanem.no | www.carvecanem.no


Kennel Cewicada

Kennel Cewicada
Camilla M. B. Aronsen
Elvegata 6, 1890 Rakkestad
918 01 258
camilla_mbj@hotmail.com | www.kennelcewicada.com


Kennel Euresma 
Espen Navrestad og Maria Karlsen 
Litleli 25, 4440 Tonstad 
926 72 599 / 481 40 075 
kenneleuresma@gmail.com | http://www.kenneleuresma.com


Kennel Fanakkas
Bente Kristel Knudsen
Dammanveien 5, 7300 Orkanger
916 10 688
fanakkas@gmail.com | www.fanakkas.org


Kennel Fjellflokken 
Bjørn Olav Andersen 
Øversjødalsveien 1418, 2544 Øversjødalen 
479 67 524 
kuvasz@fjellflokken.com | Fjellflokken på Facebook


Kennel Geehrbacch

Kennel Geehrbacch
Håkon Hjørnstad
Beitovegen 680, 2952 Beito
984 33 695
kennelgeehrbacch@hotmail.com | Side på Facebook


Hitberg’s Kennel 
Olaug Fjellerud 
Tessungdalen 57, 3650 Tinn Austbygd 
906 42 124  
olaug.fjellerud@gmail.com


Kennel Hoppetoppen 
Mette Nysæther
Marihaugen 19a, 5411 Stord
412 38 921 | 952 58 044 
mettenysa@gmail.com | www.hoppetoppen.com


Kennel Kantarella
Jitka Strnadova
Rokstiveien 39, 1544 Vestby
41430768 
kennelkantarella@gmail.com www.kantarella.com


Kennel Kongshella

Kennel Kongshella
Linda Kjerland
5419 Fitjar
53 49 71 46 / 402 40 146
adnil_120@hotmail.com | www.kennelkongshella.com


Kennel Nilsgarden

Kennel Nilsgarden
Irma Håvoll Sætre og Frode Sætre
Melbøen, 6174 Barstadvik
916 01 457 / 476 60 994
irmahavoll@hotmail.com | kennelnilsgarden.blogspot.no


Kennel Nixenspitze

Kennel Nixenspitze
Monica Normanseth
Aarmo, 1866 Båstad
69 82 77 44 / 951 28 663
moninor@online.no


Kennel Nizitaz 
Mona Heggelund
Ridabuvegen 12, 2322 Ridabu
997 17 447
monarheggelund@bbnett.no | Nizitaz kennel på Facebook


Roikie`s Kennel

Roikie’s Kennel 
Grethe Wollenhaupt Grønvik
Grorudfjellet 103, 1970 Hemnes Akershus
930 44 117
roikies@hotmail.com |Roikies på Facebook


Kennel Scira 
Hanne Løberg
Håkon Håkonsonsgate 9, 2316 Hamar
41511570  
Haloeb@online.no | Scira på Facebook


Kennel Spitzhagen 
Nina og Kjell Berdal 
Vektarvegen 9, 7320 Fannrem 
958 69 989 
nina@spitzhagen.no


Stangelia’s Kennel 
Ellen Stange Knutsen  
Hyldalvegen 12, 4260 Torvastad, Karmøy  
958 14 243  
ellenstange1@yahoo.no  Stangelia på facebook


Kennel Tutta La Vita
Githe Evensen 
Skien 
908 44 232 
post@tuttalavita.no | http://tuttalavita.no 


Unafortunas Kennel

Unafortunas Kennel
Geir Erling Hoff
Anders Østbys vei 6, 1808 Askim
482 35 534
geir-hoff@hotmail.com |Unafortuna på facebook


Wawestones Kennel
Irene Myhrvold
Lønnebergvegen 24C, 2833 Raufoss
464 17 096
zitajenta@gmail.com | Wawestones på Facebook

Kennel Wismac
Stig-Anders Dahl
Bergveien 19, 8520 Ankenes
905 85 934
stig.mette@gmail.com


Zicata's Kennel

Zicata’ s Kennel
Janne Liljedahl
Fjellnærveien 42, 2610 Mesnali
469 47 183
janne@zicata.com | www.zicata.com